Το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, με απόφαση της Πρυτανικών Αρχών και της Επιτροπής Αθλητισμού, διαθέτει έπειτα από αίτηση και με προϋποθέσεις οργανωμένων γκρουπς, τις αθλητικές του εγκαταστάσεις πρωτίστως στην φοιτητική κοινότητα, στους εργαζόμενους του πανεπιστημίου πατρών αλλά και σε διάφορους αθλητικούς φορείς ή ομάδες της πόλης μας και της ευρύτερης περιοχής, για προπόνηση και για αθλητικές επιδείξεις.

Η αίτηση αποστέλλεται ή παραδίδεται εγγράφως στο κεντρικό πρωτόκολλο του Πανεπιστημίου Πατρών (ισόγειο κτιρίου Διοίκησης) με παραλήπτη το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο (υπόψιν Συντονιστή Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου και Επιτροπής Αθλητισμού, Πανεπιστημιούπολη, Ρίο Πάτρας, τ.κ.: 265 04), και αποφασίζεται εντός λίγων ημερών η διάθεση ή μη των αθλητικών εγκαταστάσεων.

Air Max 95 Flyknit