Επανέναρξη αθλητικών δραστηριοτήτων μετά την εορταστική ανάπαυλα

Συνεχίζονται, μετά από τις εορταστικές διακοπές, οι οργανωμένες αθλητικές δραστηριότητες του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου από την Τετάρτη 7 Ιανουαρίου 2015, στο προκαθορισμένο πρόγραμμα, για τους φοιτητές, τις φοιτήτριες και τους λοιπούς ενήλικες: Κολύμβηση, Pilates Aerobic,Εσωτερικό διατμηματικό φοιτητικό πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου 11χ11, Φοιτητικό πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου Φοιτητικής Εστίας 5χ5, Εσωτερικό διατμηματικό φοιτητικό πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης, Χορός, Ξιφασκία, θα ανακοινωθεί η έναρξη των προπονήσεων Kick Boxing, Τένις,Σκοποβολή, Ποδηλασία με δανεισμό ποδηλάτων, θα ανακοινωθούν και δράσεις Trekking.

Επίσης συνεχίζονται και οι Αθλητικές Ακαδημίες παιδιών του Πανεπιστημιακού Γυμναστηρίου, στο προκαθορισμένο πρόγραμμα.

Φορέστε λοιπόν τον αθλητικό σας ρουχισμό και πάμε!!!

Adidas