Πρόγραμμα Ημιτελικής και Τελικής Φάσης Διατμηματικού Φοιτητικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου

Ολοκληρώθηκε την Τετάρτη 27 Μαΐου 2015 η Προημιτελική φάση του Διατμηματικού Φοιτητικού Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου 2014-2015, στο γήπεδο με φυσικό χλοοτάπητα του Πανεπιστημίου Πατρών.

Τα αποτελέσματα είχαν ως εξής:

1. ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ - ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ                                 1-2
  2. ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ                            3-0
  3. ΠΟΛΙΤ. ΜΗΧ/ΚΟΙ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ & ΑΕΡ/ΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ        0-3
  4. ΙΑΤΡΙΚΗ - ΓΕΩΛΟΓΙΑ                                                                  5-0

Την Παρασκευή 29 Μαΐου 2015, διεξάγεται η ημιτελική φάση στο γήπεδο του Πανεπιστημίου Πατρών.

Το πρόγραμμα διεξαγωγής των φοιτητικών αγώνων της ημιτελικής φάσης (νοκ άουτ), έχει ως εξής:

• 17:30: ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ & ΑΕΡ/ΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
  • 19:30: ΧΗΜΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΙΑΤΡΙΚΗ

Την Τετάρτη 3 Ιουνίου 2015, στο πλαίσιο της 10ης Ημέρας Αθλητισμού του Πανεπιστημίου Πατρών, στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο, θα πραγματοποιηθεί ο Μικρός και ο Μεγάλος Τελικός του Ποδοσφαίρου.

Σας προσκαλούμε να παρακολουθήσετε τους Ποδοσφαιρικούς αλλά και τους υπόλοιπους Αγώνες των Φοιτητών-τριών μας και τις προσπάθειές τους, για την κατάκτηση των φετινών πρωταθλημάτων (Μπάσκετ, Beach Volley, Στίβος κλπ.), που ολοκληρώνονται στη 10η Ημέρα Αθλητισμού, την 3 Ιουνίου 2015, στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο!!!

New Nike Shoes