Έναρξη λειτουργίας προγραμμάτων Κολύμβησης για παιδιά στο Κολυμβητήριο του Πανεπιστημίου Πατρών

Αγαπητοί Γονείς,

Σας ενημερώνουμε πως μετά τις απαραίτητες διαδικασίες, ξεκινούν τη λειτουργία τους τα προγράμματα Κολύμβησης για παιδιά, στο Κολυμβητήριο του Πανεπιστημίου Πατρών.

Οι προπονήσεις θα πραγματοποιούνται κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ και από ώρα 4:00 μ.μ. έως και 7:00 μ.μ. από τις καθηγήτριες φυσικής αγωγής ειδικευμένες στην Κολύμβηση: Λιάνα Βλάχου, Νατάσα Μαυρίλα, Μαρία Φόρτη

Οι προπονήσεις ξεκινούν την ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016, ώρα 4:00 μ.μ.

Θα πρέπει κατά την προσέλευσή σας στο Κολυμβητήριο για προπόνηση την Τετάρτη 9 Νοεμβρίου 2016, να δηλώσετε στον υπεύθυνο των αθλητικών ακαδημιών που θα βρίσκεται εκεί, για τις δύο ημέρες και την ώρα ανά ημέρα που επιθυμείτε να προπονούνται τα τέκνα σας εβδομαδιαίως.

Σε κάθε ώρα θα προπονούνται όλες οι ηλικίες και όλα τα επίπεδα (αρχάριοι, μέσο επίπεδο, προχωρημένοι)

Απαραίτητα στον εξοπλισμό είναι το μαγιό, οι σαγιονάρες, το μπουρνούζι ή ή πετσέτα, το σκουφάκι και προαιρετικά τα γυαλιά.

Καλή προπονητική περίοδο στους μικρούς κολυμβητές και τις μικρές κολυμβήτριες!

Από το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο

Womens Nike Cortez